Главная Про конференцію
Печать E-mail

 

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі 

XХІ Міжнародної науково-практичної

конференції "Управління проєктами у розвитку суспільства".

Тема конференції: «Управління проєктами післявоєнного відновлення України» 

 

Міжнародна науково-практична конференція з проектного менеджменту - найбільш представницька та авторитетна подія країни в галузі управління проектами: організаторами та доповідачами Конференції виступають провідні закордонні та національні фахівці в галузі управління проектами; географія учасників та рівень представлених наукових праць постійно зростає. Щорічно ми приймаємо заявки з різних країн світу: України, Азербайджану, Франції, Великобританії, Латвії, Німеччини,  Фінляндії, Сербії та ін.

Постійною практикою стало проведення конференцій, семінарів, тренінгів, на яких відбувається обмін творчими ідеями та напрацюваннями, обговорюються шляхи та перспективи розвитку проектного менеджменту як поєднання мистецтва та бізнесу.

Сьогодні очевидно: переживши разом з нашою країною низку злетів та криз, Конференція не тільки вижила, а й стала значущою подією у житті національної проектної та бізнес-спільноти.

Метою конференції є стимулювання наукових та прикладних досліджень у галузі управління проектами, визначення перспективних напрямів застосування методології управління проектами у практичній діяльності, обмін науковою інформацією та практичними досягненнями у цій галузі, встановлення більш тісних відносин між навчальними закладами, науковими установами та підприємствами, залучення молоді до науковому пошуку

ХХІ Міжнародна науково-практична конференція відбудеться 24 травня 2024 року у Києві у Київському Національному Університеті Будівництва та Архітектури.

Завантажити інформаційний лист
Завантажити анкету реєстрації